Call Of Duty Infinite Warfare Legacy Edition

Call Of Duty Infinite Warfare Legacy Edition

Prekės kodas: xoneCallOfDutyInfiniteWarfareLE
Prieinamumas:Sandėlyje
Kaina: 34.99€

Disko būklė: naudotas (labai gera)

Kalba: anglų

Pegi reitingas: rekomenduojama nuo 18 metų

Išleidimo data: 2016

 

Apie žaidimą:

image

Call Of Duty Infinite Warfare žaidimas - pirmo asmens šaudyklė, tryliktas serijos atnaujinimas. Call Of Duty vizitinė kortelė - intensyvus veiksmas be sustojimo.

Įvykiai klostysis tolimoje ateityje kai žmonijos populiacijai sparčiai išaugus, plečiantis pramonei gamtos ištekliai beveik išnyko todėl kova už išlikimą tapo ypatingai žiauri. Viso pasaulio tautos neturi kitos išeities, tik susivienyti į bendrą Jungtnių tautų aljansą. Tai politinė organizacija sprendžianti ne tik politikos, susisiekimo, žemių pasidalijimo klausimus bet ir tolimesnę plėtrą užvaldant kosmoso platybes.

Žmonės priversti skristi į kitas saulės sistemos planetas įtvirtinti savo kolonijas naudingiems ištekliams išgauti. Visatos išteklius siekia kontroliuoti ne tik žmonija, tad taikaus susitarimo tikėtis neverta, tai užprogramuotas konfliktas reiškiantis niekada nesibaigiantį karą.

Šiame žaidime kiekvienas Call Of Duty fanas ras kažką tokio kas nustebins ir ir įtrauks į patį įvykių centrą . Žaidimas turi 3 linijas: Kampanija, Multiplayer ir Zombiai. Tai reiškia tik vieną, kad žaidimas grįžta prie savo ištakų - beprotiško siaubo plataus masto karinės operacijų atšiauriomis kosmoso sąlygomis.

Tačiau ilgai netruks ir kovos persikels iš žemės į dangaus beribes erdves. Galimybė žaisti multiplayer įtrauks į veiksmų sukūrį ir suteiks dar ryškesnius įspūdžius nei ankstesnėse Call Of Duty serijose. Žaidimo pavadinimas atskleidžia užuominą ko gali tikėtis - nematyta iki šiol kitų planetų aplinka, nauja ginkluotė ir naujos žaidėjo galimybės kurių nebuvo iki šiol.

image
image

Gal ir buvai didvyris žemėje tačiau teks iš naujo ruoštis iššūkiams kelionėje po visadą kurioje siaučiantys negailestingi ateiviai kelia grėsmę žmonijai.

Call Of Duty Infinite Warfare tai naujas etapas kuriame plataus masto karas suteiks dar nepatirtus jausmus, patirsi įvairialypius jausmus, sutiksi naujus personažus ir tyrinėsi įspūdingas erdves, teks prisitaikyti kovojant nesvarumo būsenoje.

The Call of Duty®: Infinite Warfare Legacy Edition - tai du žaidimai Call of Duty: Infinite Warfare ir Call of Duty®: Modern Warfare® Remastered*.

*Call of Duty: Modern Warfare Remastered naudojami 10 MP žemėlapiai iš pagrindinio žaidimo Call of Duty: Modern Warfare. Modern Warfare Remastered - pilna žaidimo versija atsisiųsti. Reikalingas interneto ryšys.

image

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: