Knack

Knack

Prekės kodas: ps4knack
Prieinamumas:Sandėlyje
Kaina: 18.99€

Disko būklė: naudotas (labai gera)

Kalba: anglų

Pegi reitingas: rekomenduojama nuo 7 metų

Išleidimo data: 2013

CUSA kodas: 00068

 

Apie žaidimą:

image

Žmonija privalo kreiptis į Knack, neįtikėtiną herojų, kad apsaugotų juos nuo naujai iškilusio pavojaus. Kuklusis Knack vos tik 3 pėdų aukščio, tačiau dėka paslaptingos senovinės galios, jis gali pasiversti į didžiulį galingą padarą ar net gigantišką niokojimo mašiną. Knack yra vienintelė žmonijos viltis pakeisti visų įvykių eigą prieš puolančias goblinų armijas, tačiau pastangos pažaboti tikrąją senolių galią gali sukelti pavojų pačiam pasauliui. Markas Černis– viena iš talentingiausių šių dienų vaizdo žaidimų kūrėjų, pristato linksmų akimirkų kupiną nuotykį, pakviesiantį žaidėjus įvaldyti fantastines galias ir atrasti unikalų, gyvybingą pasaulį, sukurtą specialiai PlayStation 4 platformai.

  • Pribloškiantys vaizdo efektai– smulkiai detalizuoti veikėjai bei vietovės, 90 minučių gražių vaizdo pertraukų, unikalios akimirkos sukurtos PS4 sistemai.
  • 2 žaidėjų co-op– draugas galės prisijungti/atsijungti prie linksmybių visiškai bet kada, kai tik užsinorės.
  • Senoji karta susitinka su nauja karta– rinkite relikvijas, kad galėtumėte tobulinti gebėjimus ir braukitės pro goblinų, robotų, tankų ir kitų priešų ordas!
  • Linksmybės visiems– veiksmo pripildytas žaidimas, paprastas valdymas, tačiau iššūkių kupini dirbtinio intelekto priešininkai.
  • Galima susieti su Knack mobiliąja aplikacija– atsirakinkite prietaisų dalis ir kristalines relikvijas Knack‘s Quest mobiliajame žaidime (prieinama daugeliui išmaniųjų) ir perkelkite į savo PS4 sistemą, kad galėtumėte naudoti žaidime.
image

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: