Ark Survival Revolved

Ark Survival Revolved

Prekės kodas: ps4arksurvivalevolved
Prieinamumas:Sandėlyje
Kaina: 29.99€ 22.00€

Disko būklė: naudotas (labai gera)

Kalba: anglų

Pegi reitingas: rekomenduojama nuo 16 metų

Išleidimo data: 2017

CUSA kodas: 06782

 

Apie žaidimą:

Apžvalga
image

Žaisdami kaip nuogas vyras ar nuoga moteris, šaldama(s) ir badaudama(s) paslaptingos salos, kurią vadina ARK,krante, privalote medžioti, ieškoti naudingų daiktų, pasigaminti kai kuriuos reikalingus daiktus, auginti augalus, išrasti prietaisus ir statyti pastogę tam, kad atlaikytumėte motinos gamtos keliamus iššūkius. Naudokitės savo sugalvotomis gudrybėmis bei rastais daiktais, kad nudobtumėte ar prisijaukintumėte milžiniškus dinozaurus bei kitus pirmykščius padarus, kurie gyvena šioje žemėje, susidraugaukite ar šalinkite šimtus kitų žaidėjų tam, kad išliktumėte, būtumėte stipriausia(s) ir... paspruktumėte!

Prisijaukinkite, treniruokite ir jodinėkite dinozaurais gyvybe trykštančioje ekosistemoje.

Norint išlikti, reikia valgyti ir gerti. Įvairiausi augalai bei mėsa turi skirtingą poveikį jūsų organizmui, galima bus valgyti ir žmonių mėsą. Užsitikrinti šviežio vandens atsargas savo namams yra tikras galvosūkis. Visi fiziniai veiksmai atsieis maisto bei vandens kaina, ilgos kelionės neapsieis be pavojaus jūsų gyvybei! Didžiulis svoris inventoriuje privers jus lėčiau judėti, o dienos ir nakties ciklas kartu su įvairiais oro tipais pakels sunkumo kartelę dar aukščiau pakeldamas temperatūrą, o tai privers išalkti dar greičiau.

Pakurkite laužą ir susiregzkite pastogę, pasigaminkite reikalingiausių daiktų, rūbų, šarvų, kad apsisaugotumėte nuo gamtos mestų pavojų ir ekstremalių temperatūrų.

image
image

Prižiūrėkite pasodintus augalus ir jie augs bei duos gardžių ir tuo pačiu retų vaisių, kuriuos galėsite kepti, virti išgaudami naudingų patiekalų bei gėrimų! Tyrinėkite vietovę, kad rastumėte rečiausių augalų sėklų, turinčių galingiausią poveikį! Vegetarai šiame žaidime taip pat galės išgyventi, bus galima įvaldyti gyvenimą ARKsaloje visai neniokojančiu būdu!

Atradę bei į specialią iškvietimo vietą atnešę tam tikrą kiekį retų aukojimui skirtų daiktų galėsite susilaukti vieno iš ARK salos dieviškų mitinių būtybių dėmesio.

Sukurkite gentį ir pakvieskite į ją savo draugus, visi jūsų gyvūnai klausys bet kurio genties nario.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: