Titanfall 2

Titanfall 2

Prekės kodas: xonetitanfall2
Prieinamumas:Sandėlyje
Kaina: 25.89€ 2.00€

Disko būklė: naudotas (labai gera)

Kalba: anglų

Pegi reitingas: rekomenduojama nuo 18 metų

Išleidimo data: 2016

 

Apie žaidimą:

image

Titanfall 2 - atnaujintas pirmojo asmens šaudyklės Titanfall tęsinys. Greitas ir įspūdingas veiksmo žaidimas šį kartą visa esybe leis pajusti ką reiškia žmogaus ir roboto sąjunga. Žaidimas turi Singleplayer ir Multiplayer režimus kuriuose nestigs greitų siužeto linijos posūkių ir su įvairiausių netikėtumų.

Vieno asmens kampanijoje žaidėjas taps pasienio kariuomenės šauliu siekiančiu tapti elitiniu Pilotu. Priešų apsuptyje netekus pranašumo teks susivienyti su patyrusiais Titanais ir dalyvauti misijoje kurios niekas net neplanavo. Žaidime naudojamas Source 3D varikliukas, pagerintas vaizdas ir garsas, žaidimas ir pakylėtas į aukštesnės kokybės lygį šaudyklės žaidimų segmente. Žaidimą galima žaisti ir offline režime.

image
image

Multipayer režime kūrėjai nenustoja stebinti naujomis žaidimo detalėmis suteikdami suteikti žaidėjui dar stipresnį įspūdį, kurį palieka žaidimo aplinka, šeši nauji Titanai, didesni Piloto sugebėjimai, naujas ginklų arsenalas, daugiau pritaikymo galimybių ir ypač intensyvus žaidimo tempas.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: