Tom Clancy's The Division Limited Edition

Tom Clancy's The Division Limited Edition

Prekės kodas: xonetcthedivisionLE
Prieinamumas:IŠPARDUOTA
Kaina: 25.99€ 4.00€
PREKĖ IŠPARDUOTA

Disko būklė: naudotas (labai gera)

Kalba: anglų

Pegi reitingas: rekomenduojama nuo 18 metų

Išleidimo data: 2016

 

Apie žaidimą:

image

Gyvename sudėtingame pasaulyje. Su pažanga jis tampa vis labiau pažeidžiamas. Sukūrėme tikrą kortų namelį: vieną patrauk ir viskas sugriūva.

Juodasis Penktadienis– visa niokojanti pandemija prasiaučia pro Niujorką, įprastos tarnybos viena po kitos susimauna. Vos per kelias dienas be maisto ar vandens visuomenė paskęsta chaose. Štai kada autonominis taktinių agentų padalinys Divizija imasi veiksmų. Kaip ir mes, gyvendami įprastą gyvenimą, šie agentai ištreniruoti nepriklausomai veikti siekiant gelbėti mūsų visuomenę.

Visuomenei žlugus mes pabundame.

Sveiki atvykę į naujos kartos dinamiško atviro pasaulio visatą, nuo pradžių sukurtą kooperatyviam veiksmui ir kur tyrinėjimas bei žaidėjų progresas yra svarbiausi elementai. Jūsų misija– veikti kartu su kitais Divizijos agentais ir atstatyti tvarką, atrasti viruso šaltinį bei susigrąžinti Niujorką.

Įženk į visatą, kuriame paros metas bei oro sąlygos paveiks kaip žaisi. Išnaudok aplinką strateginio pranašumo sumetimais, kad jiems net nesuuodus įveiktum priešus. Naudok dujokaukę, kad apsisaugotum nuo viruso ir tobulink ją, kad turėtum galimybę įžengto į labiausiai užterštas vietoves.

Visas Niujorkas pilnas priešiškai nusiteikusių grupelių, kurios stengiasi pasinaudoti krizės būsena. Saugokitės banditų, kurie gaujomis slampinėja po miestą ir tyko silpnesnių. Kovokite prieš „valytojus“, kurie vilki žalą keliančius rūbus ir turi liepsnosvaidžius, jie siekia išvalyti Niujorke išsikerojusį virusą sudegindami kiekvieną objektą ir kiekvieną gyvą būtybę. Susidurkite su raikeriais– gauja nuteistųjų, kurie paspruko iš Raikerių salos prasidėjus šiam chaosui ir varžosi dėl šio miesto valdymo perėmimo.

image
image

Rinkis ir tobulink gebėjimus, bendrauk su bendražygiais, kad padidintum šansą laimėti susidūrimuose su priešais. Naudok gebėjimus, pavyzdžiui, seeker mine– suranda priešą ir susprogdina; turret– įjungia adrenaliną ir apgaulingos atakos tikimybę; arba pulse– leidžia taktiškai praskenuoti aplinką. Naudok ECHO tech– duomenų rinkimo įrankį, išanalizuojantį laiką sulėtintai– tai padės sužinoti svarbią informaciją apie aplink supančią vietovę ir rasti paslėptų daiktų bei atskleisti tikrą pandemijos pradžios priežastį.

Būdamas divizijos nariu pažabok tiek tinklo tiek prototipinę šių laikų technologiją. Koreguok savo veikėją ir jo reikmenys, tiesk svarbų kelią krizėje paskendusiame Niujorke. Bet kada susisiek su kitais agentais naudodamas išmanųjį laikrodį. Apžiūrėk negyvus priešus ir koreguok, kelk savo ginklų, reikmenų bei gebėjimų lygį.

Įženk į tamsiąją zoną– siena aptvertą karantino zoną vidury Manheteno, kur po kariuomenės evakuacijos liko patys vertingiausi daiktai. Ši zona tuo pačiu yra ir pati pavojingiausia visame žaidime, kur baimės, išdavystės ir įtampos lygiai siekia nematytas aukštumas. Surink komandą su kitais žaidėjais ir paimk viską, kas vertinga, naudodamas helikopterį. Susikliauti su kitais agentais ar pulti juos ir pavogti jų turimą kiekį vertingų daiktų– rinktis tau.

Visiškai naujos kartos Snowdrop varikliukas leis Tom Clancy‘s The Division pakelti kartelę vaizdo žaidimų tikroviškumo ir atviro pasaulio atvaizdavimo atžvilgiu. Susipažinkite su niekada nematytu chaotišku ir nuniokotu Niujorku.

image

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: