For Honor

For Honor

Prekės kodas: ps4ForHonor
Prieinamumas:Sandėlyje
Kaina: 39.99€ 4.00€

Disko būklė: naudotas (labai gera)

Kalba: anglų

Pegi reitingas: rekomenduojama nuo 18 metų

Išleidimo data: 2017

CUSA kodas: 05265

 

Apie žaidimą:

image

FOR HONOR– tai trečio asmens artimo susidūrimo kovų žaidimas ir tikras greičio, strategijos bei komandinio žaidimo mišinys.

Pajuskite tikrą karo chaosą, įsiūtį ir brutalumą mūšyje, kuriame kartu su draugais pradėsite tikras skerdynes žaisdami už brutaliuosius vikingus, mirtį nešančius riterius ir šaltakraujus samurajus.

Inovatyvi Karo meno (Art of Battle) sistema leis pajusti kiekvieno kirčio jėgą, susidūrimo poveikį ir rankoje esančio ginklo svorį.

  • ĮVEIK PRIEŠUS VIENAS ARBA KARTU SU DRAUGAIS– iššūkių kupini vieno žaidėjo, kampanijos ir daugelio žaidėjų rėžimai.
  • TAPK UNIKALIU KARIU– rinkis vieną iš 3 karių tipų. Kiekvienas tipas turi unikalią ginkluotę bei kovos stilių.
  • KVAPĄ GNIAUŽIANTIS DAUGELIO ŽAIDĖJŲ RĖŽIMAS– tapk pačių brutaliausių mūšių dalyviu. Tokiuose mūšiuose raktas į pergalę– komandinis darbas.
  • INOVATYVI KARO MENO SISTEMA– pajusk savo ginklo svorį ir kiekvieno kovos veiksmo poveikį.
  • TAVO KARYS, TAVO SPALVOS– užkrėsk priešus baime koreguodamas savo kario išvaizdą (krutinę, pečius, šalmą).
image
image

Samurajai Išrinktieji tūkstančius metų gyvena klajodami po pietų dykumas. Tokia kelionė juos turėjo išmarinti jau prieš keletą amžių, tačiau jie išliko dėl savo gebėjimų bei susikaupimo, kurį perėmė iš didžiausių savo didvyrių. Šie didvyriai tikisi nuvesti savo žmones į neįmanomą pergalę ir pagaliau įkurti naują tėvynę.

Riteriai Didingų herojų pečiais legionai išvarė įsibrovėlius, užvaldė bet kurį, bandžiusį nuo jų pabėgti ir šimtus privertė ginti tai, kas priklauso jiems. Apgulti dviem frontais, šie didvyriai kovoja kad apgintų savo žemes nuo besikesinančių pagonių.

Vikingai Sėdami baimę priešų širdyse, gimę karui keliauja po visą verdančią jūrą su tikslu apiplėšti pietų pakrantę. Jie yra tikri kariai, žinomi už užsidegimą bei aistrą mūšio lauke. Šių karių tikslas– išvaryti priešus lauk iš savo protėvių žemių.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: