Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3

Prekės kodas: ps4sniperghostwarriorseasonpassedition
Prieinamumas:Sandėlyje
Kaina: 25.00€ 10.00€

Disko būklė: naudotas (labai gera)

Kalba: anglų

Pegi reitingas: rekomenduojama nuo 18 metų

Išleidimo data: 2017

CUSA kodas: 04854

 

Apie žaidimą:

image

Sniper Ghost Warrior 3 žaidime tavo misija - nepastebimas tarsi vaiduoklis snaiperis naikinantis priešą iš tolimos distancijos. Aukštumos, vėjo greitis ir kryptis tavo draugai. Kvėpavimas, patogi pozicija, tinkamo ginklo ir kulkos pasirinkimas arantuos tavo sėkmę.

Naudotis įvairiomis transporto priemonė galėsite jei tik turėsite drąsos. Karinę techniką žaidime galima modifikuoti, jie ne tik padės greitai judėti pavojingais keliais bet ir pasitarnaus kaip uždanga užpuolus priešui. Pasivažinėti su vėjeliu bekele bus tikras iššūkis nes susidursite su taip pat motorizuotais priešais, nuo mirties išgelbės tik greita reakcija ir vikrumas.

Naujų technologijų pagalba mūšyje yra neįkainojama, žvalgybos informacija bus labai vertinga nes Kaukazo kalnai kuriuosevyksta mūšiai yra ypatingai pavojingi. Drono pagalba galėsite saugiai stebėti patruliuojančius priešo karius ir matyti jų postus, taip galėsite suplanuoti savo puolimo taktiką ypač tiksliai. Aptikti pavojingas vietas, priešo įtvirtinimų silpnąsias vietas, įsilaužti į kompiuterius ir video kameras – trečią savo akį galėsite naudoti kaip tik norite. Be to, žaidime drono funkcionalumą bus galima tobulinti ir dar geriau pritaikyti savo poreikiams.

Pirmą kartą Sniper Ghost Warrior serijoje žaidėjas atsiduria tikroje atviro pasaulio aplinkoje. Išsamūs žemėlapiai leidžia gerai pasiruošti unikalioms misijoms. Karo ir konfliktų nualintoje žemėje išlieka gyvi tik snaiperiai vaiduokliai.

image
Season Pass Edition
image

Season pass gives you access to:

  • Two major single player expansions
  • The Escape of Lydia
  • The Sabotage
  • Two multiplayer maps
  • All terrain Vehicle
  • Sniper Rifle McMillan TAC-338A
  • Compound Bow

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: